Технології соціально-педагогічної роботи в зарубіжних країнах : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2017

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Міленіум

Анотація

У навчальному посібнику розглядаються історія виникнення соціальної роботи як професійної та наукової діяльності в зарубіжних країнах, моделі соціального забезпечення населення країн Європи та США, соціальні служби та послуги, що надаються різним категоріям населення. Навчальний посібник рекомендовано для студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України спеціальностей «соціальна педагогіка», «соціальна робота» та інших вищих навчальних закладів, усім, хто хоче розширити свої знання з соціальної роботи та сприяти покращенню системи соціального захисту населення України.

Опис

Рекомендовано до друку вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 10 від 23 травня 2012 року)

Ключові слова

соціальна педагогіка

Бібліографічний опис

Технології соціально-педагогічної роботи в зарубіжних країнах : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / С. О. Кубіцький. - 5-е вид., доп. і перероб. - К. : Міленіум, 2017. - 359 с.