Методичні вказівки до виконання вправ з навчальної дисципліни «Латинська мова» для студентів ОС Бакалавр спеціальності 201 «Агрономія»

dc.contributor.authorТимофєєв Володимир Анатолійович
dc.date.accessioned2024-04-02T13:15:38Z
dc.date.available2024-04-02T13:15:38Z
dc.date.issued2023
dc.descriptionРекомендовано до друку вченою радою гуманітарно-педагогічного факультету.
dc.description.abstractМетою вказівок є формування усіх складників латиномовної компетенції професійної компетентності майбутніх рослинників: знання, вміння, навички та особистісні якості (готовність до вузько-фахової письмової та усної комунікацій з використанням латино-грецької рослинницької номенклатури). Індуктивний метод полягає у виведенні фонетично-граматично-лексичних правил через виконання спеціально підібраних вправ під керівництвом викладача. Робота за вказівками передбачає парну та фронтальну форми засвоєння матеріалу. Рекомендації укладено відповідно до програми з дисципліни «Латинська мова» для студентів спеціальностей 201 «Агрономія». Вказівки можуть також рекомендуватися для спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство».
dc.description.sponsorshipІноземної філологіі
dc.identifier.citationМетодичні вказівки до виконання вправ з навчальної дисципліни «Латинська мова» для студентів ОС Бакалавр спеціальності 201 «Агрономія» : методичні вказівки / В. А. Тимофєєв. - К. : НУБіП України, 2024. - 25 с.
dc.identifier.urihttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/10792
dc.language.isouk
dc.publisherНУБіП України
dc.subjectлатинська мова
dc.subjectLatin
dc.subjectLatein
dc.titleМетодичні вказівки до виконання вправ з навчальної дисципліни «Латинська мова» для студентів ОС Бакалавр спеціальності 201 «Агрономія»
dc.typeMetodmaterial

Файли

Контейнер файлів
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз
Назва:
Tymofieiev_Metodychka_Latynska_dlia_roslynnykiv.pdf
Розмір:
1.53 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійна угода
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
1.71 KB
Формат:
Item-specific license agreed to upon submission
Опис: