Сільськогосподарські машини. Теорія і розрахунок робочих органів машин для поверхневого обробітку грунту : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та «Машинобудування»

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2015

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ЦП Компринт

Анотація

У навчальному посібнику розглянуто способи проектування поверхонь робочих органів культиваторів типу «лапа», а саме широке застосування аналітичних, графічних і графоаналитических способів проектування поверхонь робочих органів, що дозволяє всебічно підійти до проектування культиваторных лап. Наведені методики дозволяють практично здійснити проектування робочих органів культиваторів різних типів і призначень. Навчальний посібник рекомендований для студентів аграрних вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України напрямів підготовки 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» і 6.050503 «Машинобудування».

Опис

Гриф надано Міністерством освіти і науки України (лист №1/11-17378 від 13.11.2013)

Ключові слова

сільськогосподарські машини

Бібліографічний опис

Сільськогосподарські машини. Теорія і розрахунок робочих органів машин для поверхневого обробітку грунту : навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та «Машинобудування» / С. С. Тищенко [та ін.]. - К. : КОМПРИНТ, 2015. - 158 с.