Методичні рекомендації до лекційних та семінарських занять з дисципліни «Господарське право» для студентів ОС «Бакалавр» відокремлених структурних підрозділів факультету аграрний менеджмент спеціальності 073 «Менеджмент»

dc.contributor.authorОлексюк Вікторія Петрівна
dc.contributor.authorПіддубний Олексій Юрійович
dc.date.accessioned2023-11-10T09:32:41Z
dc.date.available2023-11-10T09:32:41Z
dc.date.issued2023
dc.descriptionСхвалено до друку кафедрою цивільного права та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України. Схвалено на засіданні вченої ради юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.
dc.description.abstractМетодичні рекомендації розроблені з метою поглибленого вивчення студентами дисципліни «Господарське право» набуття навичок самостійного опрацювання теоретичного матеріалу, структурування потрібної інформації. Наведено список рекомендованої літератури.
dc.description.sponsorshipЦивільного та господарського права
dc.identifier.citationМетодичні рекомендації до лекційних та семінарських занять з дисципліни «Господарське право» для студентів ОС «Бакалавр» відокремлених структурних підрозділів факультету аграрний менеджмент спеціальності 073 «Менеджмент» : методичні рекомендації / уклад.: В. П. Олексюк , О. Ю. Піддубний. - К. : , 2023. - 139 с.
dc.identifier.urihttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/10565
dc.language.isouk
dc.subjectправо
dc.subjectгосподарське право
dc.subjectlaw
dc.subjectcommercial law
dc.subjectRechtswissenschaft
dc.subjectHandelsrecht
dc.titleМетодичні рекомендації до лекційних та семінарських занять з дисципліни «Господарське право» для студентів ОС «Бакалавр» відокремлених структурних підрозділів факультету аграрний менеджмент спеціальності 073 «Менеджмент»
dc.typeMetodmaterial

Файли

Контейнер файлів
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Вантажиться...
Ескіз
Назва:
Oleksiuk_Metodychka_Hospodarske_pravo.pdf
Розмір:
2.33 MB
Формат:
Adobe Portable Document Format
Ліцензійна угода
Зараз показуємо 1 - 1 з 1
Ескіз недоступний
Назва:
license.txt
Розмір:
1.71 KB
Формат:
Item-specific license agreed to upon submission
Опис: