Навчальні та наукові видання

Постійне посилання на розділhttps://dglib.nubip.edu.ua/handle/123456789/3

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 366
  • Ескіз
    Документ
    Охорона праці (електробезпека)
    (2017) Лут Микола Тихонович; Радько Іван Петрович; Ковтун Петро Михайлович; Окушко Олександр Володимирович
  • Ескіз
    Документ
    Управління персоналом
    (ЦП Компринт, 2018) Балановська Тетяна Iванiвна; Гогуля Ольга Петрівна; Драгнєва Наталія Іванівна; Драмарецька Кристина Павлівна; Троян Аліна Василівна
    У навчальному посібнику розкрито теоретичні аспекти та практичні питання управління персоналом у підприємствах, наведено тестові завдання для самоперевірки рівня засвоєння знань. Рекомендується студентам, аспірантам, викладачам, усім, хто цікавиться питаннями управління людськими ресурсами.
  • Ескіз
    Документ
    Моніторинг стану навколишнього середовища засобами ГІС
    (2018) Бондар О.І.; Машков О.А.; Пашков Д.П.; Ващенко В.М.; Шевченко Р.Ю.
    Методичний посібник призначений для використання державними службовцями – фахівцями природоохоронної сфери, працівниками Міністерства екології та природних ресурсів України, підприємств, установ та органзацій всіх форм власності та експертів в галузі екології, які забезпечують екологічний аудит та моніторинг за станом навколишнього природного середовища засобами геоінформаційних систем, сучасними технологіями зйомки місцевості та супутникової навігації. Розрахований на слухачів курсів підвищення кваліфікації, перепідготовки та здобувачів вищої освіти спеціальностей «Екологія», «Інформаційні технології», «Економіка» та «Туризм».
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва лина з використанням інструментів впливу на планування і організацію біологічних процесів у рибному господарстві
    (АСТЕКС, 2019) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Павленко М.М.; Талавиря О.М.; Сіненок І.О.; Лобода Ю.В.; Поплавська О.С.; Сорока С.А.; Дмитришин Р.А.; Федоренко М.О.; Шепелев С.С.
    У практичних рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва лина з використанням інструментів впливу на планування і організацію біологічних процесів у рибному господарстві для забезпечення конкурентних переваг сектору в умовах інтеграційних процесів. Розраховано на працівників рибного господарства, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників, аспірантів, бакалаврів, магістрів, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва щуки з використанням інструментів впливу на забезпечення конкурентних переваг
    (ВД Кондор, 2018) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Дмитришин Р.А.; Федоренко М.О.; Шепелев С.С.
    У науково-методичних рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва щуки з використанням інструментів впливу на забезпечення конкурентних переваг у умовах трансформаційних процесів. Розраховано на працівників рибного господарства, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва судака при виборі шляхів забезпечення конкурентних переваг рибного господарства
    (2018) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Дмитришин Р.А.; Небога Г.І.; Федоренко М.О.; Шепелев С.С.
    У методичних рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва судака з використанням інструментів впливу на забезпечення конкурентних переваг в умовах євроінтеграційних процесів. Розраховано на працівників рибного господарства, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва європейського сома в умовах глобального дефіциту продовольства
    (АСТЕКС, 2019) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Дерій Ж.В.; Дмитришин Р.А.; Поплавська О.С.; Герасимчук В.В.; Небога Г.І.; Маргасова В.Г.; Талавиря О.М.; Варшавська Н.Г.; Федоренко М.О.; Шепелев С.С.; Гечбаия Б.Н.
    У рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва європейського сома з використанням інструментів впливу на забезпечення конкурентних переваг в умовах глобального дефіциту продовольства. Розраховано на працівників рибного господарства, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва смугастого окуня в умовах орієнтації економіки на світові стандарти безпеки і якості
    (2018) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Місар М.О.; Дмитришин Р.А.; Домбровська Т.О.; Єфіменко О.А.; Махиборода К.В.; Павленко М.М.; Шепелев С.С.
    У науково-методичних рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва смугастого окуня з використанням інструментів впливу на забезпечення конкурентних переваг у умовах трансформаційних процесів та орієнтації економіки на світові стандарти безпеки і якості. Розраховано на працівників рибного господарства, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Практичні рекомендації щодо виробництва раків для створення додаткових порівняльних переваг на ринку
    (2019) Вдовенко Наталія Михайлівна; Шарило Ю.Є.; Дерій Ж.В.; Дмитришин Р.А.; Поплавська О.С.; Герасимчук В.В.; Небога Г.І.; Маргасова В.Г.; Махиборода К.В.; Павленко М.М.; Талавиря О.М.; Варшавська Н.Г.; Сіненок І.О.; Сорока С.А.; Шепелев С.С.
    У методичних рекомендаціях розкрито основні складові щодо виробництва раків для створення додаткових порівняльних переваг на ринку. Розраховано на працівників рибного господарства, слухачів курсів підвищення кваліфікації, науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, фахівців аграрного сектору економіки України.
  • Ескіз
    Документ
    Економіка землекористування
    (Аграрна наука, 2018) Новаковська Ірина Олексіївна
    У навчальному посібнику викладено основні теоретичні положення економі- ки землекористування. Охарактеризовано проблеми формування земельної рен- ти, проведення грошового оцінювання земельних ресурсів, регулювання плат- ності землекористування. Висвітлено питання дії економічних важелів забезпе- чення охорони і раціонального використання земельно-ресурсного потенціалу. До кожної теми надано теоретичні відомості, контрольні питання та завдання, список літератури. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 051 – еконо- міка і 193 – геодезія та землеустрій у закладах вищої освіти. Посібник буде ко- рисним магістрам, аспірантам, викладачам, а також фахівцям у сфері економіки, екології, земельних відносин.