Оптимізація режимів руху шарнірно-зчленованої стрілової системи крана

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2015

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ЦП «Компринт»

Анотація

Наведено методику зменшення коливань вантажу закріпленого на гнучкому підвісі при зміні його вильоту за допомогою врівноваженої шарнірно-зчленованої стрілової системи крана. Для такої конструкції шарнірно-зчленованої стрілової системи крана: удосконалено математичну модель динаміки руху та визначено оптимальні закони руху, при яких коливання вантажу усуваються протягом усього циклу руху стрілової системи. Монографія призначена для дослідників та конструкторів вантажопідіймальних машин, а також аспірантів, магістрів та студентів, що займаються дослі- дженнями кранів з шарнірно-зчленованою стріловою системою.

Опис

Друкується за рішенням Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол №11 від 24 червня 2015 року) та Вченої ради Київського національного університету будівництва і архітектури (протокол №34 від 29 травня 2015 року).

Ключові слова

крани, стрілова система крана, конструкції

Бібліографічний опис

Оптимізація режимів руху шарнірно-зчленованої стрілової системи крана : монографія / В. С. Ловейкін, Д. А. Паламарчук. - К. : ЦП "КОМПРИНТ", 2015. - 224 с.

Зібрання