Теплообмінне обладнання для когенераційних установок : монографія

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2017

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

ЦП "КОМПРИНТ"

Анотація

Монографія присвячена питанням розробки теплообмінного обладнання для когенераційних установок. В роботі наведені результати експериментальних досліджень та чисельного моделювання процесів тепло- і масопереносу в теплообмінних апаратах нової конструкції з компактними пучками труб малого діаметру. Розглянуто вплив забруднюючих та захисних покриттів на теплову ефективність та вибір оптимальних геометричних параметрів оребрення для теплообмінників з розвиненою поверхнею теплообміну. Наведені експериментальні дані і методики розрахунку оребрених теплообмінних апаратів при наявності покриттів (відкладень) на їх поверхні. Проведені розрахунки економічної ефективності при впровадженні нових конструкцій теплообмінних апаратів для когенераційних установок.

Опис

Рекомендовано до друку Вченою радою Національного університету біоресурсів і природокористування України (протокол № 4 від 22 листопада 2017 р.)

Ключові слова

теплообмінне обладнання

Бібліографічний опис

Теплообмінне обладнання для когенераційних установок : монографія / В. Г. Горобець, Ю. О. Богдан, В. І. Троханяк. - К. : КОМПРИНТ, 2017. - 202 с. - ISBN 978-966-929-674-0

Зібрання