Електротехнологічні процеси і установки в АПК: основи функціонування та моделювання динамічних режимів
Вантажиться...
Дата
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
НУБіП України
Анотація
В монографії розглянуто питання, пов'язані з використанням електричних і електромагнітних полів безпосередньо в технологічних процесах агропромислового виробництва. Викладені основні положення теорії електрофізичних процесів (зарядка, рух, осадження, розділення, нагрівання, випаровування дисперсних і суцільних середовищ) які мають місце у виробництві та переробці сільськогосподарської продукції. Приділено увагу математичному моделюванню динамічних режимів технологічних процесів і установок та наведено результати досліджень за науковими темами 0107U010514 та 0124U002846.
Монографія призначена для спеціалістів, що працюють в галузі застосування електротехнологій в агропромисловому комплексі та може бути використана, як навчальний посібник студентів магістратури і аспірантами, які спеціалізуються в галузях енергетики і автоматики, а також проектантами електричних систем і комплексів в АПК.
Опис
Рекомендовано до друку на засіданні Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України
Ключові слова
електротехнологічні процеси АПК, установки в АПК, функціонування та моделювання динамічних режимів, технологічні процеси агропромислового виробництва, electrotechnological processes in agriculture, installations in the agro-industrial complex, operation and modelling of dynamic modes, technological processes of agro-industrial production
Бібліографічний опис
Електротехнологічні процеси і установки в АПК: основи функціонування та моделювання динамічних режимів : монографія / Б. І. Котов [та ін.]. - К. : НУБіП України, 2025. - 377 с. - ISBN 978-617-8598-88-4